CENTRALA BRODNICA

ul. Sądowa 39, Szabda
87-300 Brodnica
kujawsko-pomorskie
(na terenie stacji BP,
przy trasie krajowej nr 15)
Biuro
+48 795-442-745
biuro@tech-master.pl
Klaudia Bartkowiak
+48 577-123-011
klaudia@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia budownictwa 

Adrian Świderek
+48 517-370-813
adrian@tech-master.pl

Hubert Zadrożny
+48 692-980-805
biuro@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia przemysłu

Dorian Koprowski
Tel: +48 730-808-777
E-mail: dorian@tech-master.pl

Lakiernictwo:

Tel: +48 577-123-344
E-mail: biuro@tech-master.pl

Serwis:

Adam Dąbrowski
Tel: +48 577-123-866
E-mail: serwis@tech-master.pl

Hurtownia elektryczna:

Tel: +48 577-123-799
E-mail: elektryka@tech-master.pl

Tel: +48 577-123-766
E-mail: jakub@tech-master.p

ODDZIAŁ GDYNIA

ul. Chwaszczyńska 9
81-571 Gdynia
pomorskie

Biuro
+48 577-123-770
trojmiasto@tech-master.pl
Dział zaopatrzenia budownictwa oraz przemysłu

Sławomir Okrój

+48 577-123-886
s.okroj@tech-master.pl

ODDZIAŁ OLSZTYN

ul. Lubelska 32
10-408 Olsztyn
warmińsko-mazurskie

Biuro
+48 502-244-375
olsztyn@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia budownictwa
Piotr Kędziorski
+48 502-150-966
piotr@tech-master.pl