CENTRALA BRODNICA

ul. Sądowa 39, Szabda
87-300 Brodnica
kujawsko-pomorskie
(na terenie stacji BP,
przy trasie krajowej nr 15)
Biuro
+48 795-442-745
biuro@tech-master.pl
+48 517-370-816
klaudia@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia budownictwa 

Krystian Olszewski
+48 577-123-886
krystian@tech-master.pl

Mariusz Chyliński
+48 577-123-838
mariusz@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia przemysłu

Adrian Tomaszewski
+48 692-980-805
a.tomaszewski@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia oświetlenia

Mateusz Kłyza
+48 721-462-113
mateusz@tech-master.pl

Marta Wasiak
+48 577-123-766

marta@tech-master.pl

ODDZIAŁ GDYNIA


ul. Chwaszczyńska 5
81-571 Gdynia
Nip: 8741665116
Regon: 340567203
pomorskie
Biuro
+48 577-123-770
trojmiasto@tech-master.pl
Dział zaopatrzenia budownictwa 

Adrian Świderek
+48 517-370-813
adrian@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia przemysłu 

Kacper Raszkowski
+48 730-808-777
kacper@tech-master.pl

ODDZIAŁ OLSZTYN

ul. Lubelska 32
10-408 Olsztyn
warmińsko-mazurskie

Biuro
+48 502-150-966
olsztyn@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia budownictwa
Damian Piątek
+48 502-244-375
d.piatek@tech-master.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Klaudia Bartkowiak
+48 517-370-816
klaudia@tech-master.pl