CENTRALA BRODNICA

 

 

ul. Sądowa 39, na terenie stacji BP,
przy trasie krajowej nr 15
87-300 Brodnica
kujawsko-pomorskie
 

Biuro
+48 795-442-745

biuro@tech-master.pl

+48 517-370-816

klaudia@tech-master.pl

 

Dział zaopatrzenia budownictwa 

Krystian Olszewski

+48 577-123-886

krystian@tech-master.pl

Mariusz Chyliński
+48 577-123-838
mariusz@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia przemysłu

+48 533-031-848
maciek@tech-master.pl

Dział zaopatrzenia oświetlenia

Mateusz Kłyza

+48 721-462-113

mateusz@tech-master.pl

Marta Wasiak

+48 577-123-766

 

ODDZIAŁ GDYNIA

ul. Chwaszczyńska 5
81-571 Gdynia
pomorskie
 

 

Dział zaopatrzenia budownictwa 

Adrian Świderek
+48 517-370-813
adrian@tech-master.pl

Kacper Raszkowski
+48 730-808-777
kacper@tech-master.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

 

 

Klaudia Bartkowiak
+48 517-370-816
klaudia@tech-master.pl